اخبار اقتصادی

خرید یوان صادراتی با وانیکس

برای واردات کالا از چین لازم است که حواله ارزی برای شرکت فروشنده ارسال کنید. به‌نوعی باید مبلغ خرید کالاها را که بر اساس یوان است برای شرکت چینی صادر کنید. اینکار را خرید یوان صادراتی هم می‌نامند و عملیاتی بسیار مهم محسوب می‌شود. اما این ارسال یوان برای شرکت فروشنده نکاتی دارد.

برای خرید یوان صادراتی توسط شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

در این مسیر حسین که از باتجربه‌های خرید یوان و ارسال حواله ارزی برای شرکت فروشنده است ما را راهنمایی می‌کند. هرسوالی که در ذهنتان نقش بسته و تا این لحظه پاسخی برای آنها نیافته‌اید توسط حسین جواب داده می‌شوند. 

نحوه خرید کالا از چین

حسین چند سال پیش در کسب‌وکار خود که مرتبط با فروش لوازم آرایشی بهداشتی است تقریبا به‌جایی رسید که توقع افزایش درآمد نداشت. هر ترفندی که بکار می‌برد، از تبلیغات فراوان تا ارائه انواع تخفیفات، هیچ‌کدام به افزایش درآمدش کمک نمی‌کرد.

بنابه‌گفته خودش یک روز که در اینترنت مشغول تحقیق درباره چگونگی افزایش درآمد در کسب‌وکارها بود، به مطلبی برخورد که برایش عجیب بود. در این مطلب آمده بود که اگر بتوانید از چین کالاهای مورد نیاز خود را مستقیما وارد کنید، آنگاه درآمد شما به‌شکل تصاعدی افزایش می‌یابد. 

نکته مهمی که به آن اشاره نشده بود، چگونه وارد کردن کالا از چین بود. حسین با فهمیدن این نکته تصمیم گرفت که خودش به‌تنهایی دست به کار واردات کالا از چین شود. کاری که هرچند ناممکن نیست، اما بسیار دشوار است.

برای خرید از چین توسط بازرگانی وانیکس کلیک کنید

پس شروع کرد به تحقیقات وسیع و کسب اطلاعات از جاهای مختلف. او در نهایت به یک چک‌لیست پر از نکته راجع به مراحل واردات کالا رسید که البته گل سرسبد همه آنها مرحله خرید بود. خرید سنگ بنای واردات کالا بود و خرید یوان صادراتی سنگ بنای مرحله خرید.

بخوانید
راهنما خرید بهترین هندزفری بی سیم سامسونگ 

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا