اخبار اقتصادی

چهار گام ساده تا رسیدن به درآمد ماهیانه 8 میلیون تومانی با خرید خودپرداز شخصی

یکی از برترین راه حل ها در کسب سود و درآمد ماهیانه برای افرادی که دارای سرمایه کمی هستند، خرید دستگاه خودپرداز و نصب آن در مکان های شلوغ و پر رفت و آمد است.

دلیل آن نیز کاملا مشخص است، چرا که با افزایش رفت و آمد نیاز استفاده کاربران از این دستگاه ها افزایش پیدا میکند و با تعدد تراکنش های مورد استفاده از هر دستگاه به نسبت تعیین شده شامل سود و کارمزد بانکی برای صاحب دستگاه و بانک سوییچ شده می گردد. در واقع د رآمد یک دستگاه خودپرداز به تعدا تراکنش های انجام شده در طول روز و همچنین مکان نصب آن دستگاه ارتباط مستقیم دارد.

اگر تمایل دارید نحوه کسب درآمد 6 تا 8 میلیون تومانی د ر ماه را تنها با اختصاص سرمایه کم برای خرید و نصب یک دستگاه خودپرداز بدانید و با مراحل و ویژگی های آن آشنا شوید، تنها کافیست تلفن را بردارید و با کارشناسان شرکت تهران خودپرداز http://atmpostehran.com – در تماس باشید.

چگونه از خودپرداز کسب درآمد کنیم؟

 شراکت با بانک از طریق اعطای خودپردازهای خارج از شعب به افراد و شرکت های حقیقی و حقوقی از سال 1395 محقق شد. تهران خودپرداز به عنوان برترین مجری طرح توسعه خودپردازهای خارج از بانک با دارا بودن بیش از هزاران درخواست و نصب موفق این دستگاه ها و همکاری با بانک های عامل خوشنام ؛همچون بانک دی و بانک شهر توانسته است تسهیلات لازم را در خصوص ارائه این دستگاه ها به متقاضیان ارائه کند.

خرید دستگاه خودپرداز دارای مراحل مختلفی است که ما آن ها برای شما تسهیل کرده است و تنها با یک تماس تلفنی کوتاه میتوانید درخواست خود را ثبت نمایید.

بخوانید
معرفی ویدئو پروژکتور موبایل شیائومی ونبو WANBO T2 MAX

در ادامه با انواع مراحل خرید  و درخواست یک دستگاه خودپرداز آشنا خواهید شد.

گام اول: تعیین محل نصب دسگاه و ارسال آن برای شرکت

محل نصب دستگاه دارای ویژگی ها و موارد متعددی است که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک  شرایط واگذاری دستگاه خودپرداز مراجعه نمایید. پس از تعیین مکان نصب دستگاه، کارگزار شرکت و بانک به تایید آن میپردازند و در صورت تایید، انجام سایر مراحل امکان پذیر خواهد بود.

گام دوم:ارائه درخواست خرید دستگاه خودپرداز

  این مرحله را میتوان یکی از مهمترین مراحل خرید یک دستگاه خودپرداز دانست. چرا که مکان ها و محل های مختلفی که برای نصب دستگاه تعیین می شوند، با توجه به تراکم و میزان جمعیتی که از آن استفاده می‌کنند و همچنین نوع کاربرد دستگاه متفاوت هستند.

بنابراین دریافت مشاوره مناسب در مورد نوع دستگاه، سوییچ بانکی مناسب، میان درآمد و کارمزد بانکی، محل نصب و … میتواند تا حد زیادی در میزان درآمد نهایی صاحب دستگاه تاثیرگذار باشد. مشاوران شرکت تهران خودپرداز از زمان انتخاب تا خرید و نصب همراه شما خواهند بود.

گام سوم: ارسال مدارک و تنظیم قرارداد با بانک

مدارک مورد نظر برای تهیه سوییچ بانکی و اتصال دستگاه به شبکه شتاب مورد نیاز است که میتوانید با تهیه و ارسال آن مدارک برای شرکت تهران خودپرداز، درخواست خود را قطعی نمایید. این مدارک با نظارت کارگزار مستقیم شرکت انجام شده و پس از تسلیم آن به بانک و دریافت تاییدیه به همراه کد تخصیص بانکی و هماهنگی با روتر میتوان گفت که دستگاه آماده اتصال به شبکه بانکی خواهد بود.

بخوانید
آسان ترین روش ها برای واردات کالا از چین

گام چهارم: نصب و راه اندازی دستگاه

این مرحله به معنای تاییدیه بانکی و اختتام مراحل اداری و بانکی بوده و بانک و یا شرکت… با ارسال کارشناس مربوطه به نصب و راه اندازی دستگاه پرداخته و در این بین با ارائه آموزش های لازم در خصوص نحوه کاغذ گذاری، پول گذاری و آشنایی با خطاهای رایج دستگاه، صاحب دستگاه را کاملا با نحوه خرید خودپرداز آشنا میکنند و د ر واقع شروع درآمد زایی از این مرحله خواهد بود.

میزان درآمد دستگاه خودپرداز

همانطور که گفته شد، با خرید دستگاه خودپرداز علاوه بر اینکه به ارائه خدمات به کاربران بانکی می پردازید، در درآمد حاصله با بانک نیز شراکت خواهید کرد و بخش یشتری از این درآمد به صاحب دستگاه اختصاص خواهد یافت.

به فرض اینکه در طی روز متوسط ده میلیون تومان از دستگاه برداشت وجه نقد انجام شود و اضافه کردن میانگین انجام سایر تراکنش های غیر نقدی، می توان ادعا کرد که ماهیانه بین 6 تا 8 میلیون درامد خواهید داشت که در مقایسه با سودهای بانکی رقم چشمگیری خواهد بود.

البته هر چه میزان تراکنش ها بیشتر باشد، مسلما درآمد ماهیانه بیشتر خواهد شد که بیشترین درآمد مرتبط به برداشت وجه نقد از دستگاه خواهد بود.

درآمد حاصل از برداشت وجه نقد توسط کاربر از دستگاه خودپرداز طبق فرمول زیر محاسبه میگردد:

فرمول: مبلغ برداشت شده*1/1%*60%(سهم صاحب دستگاه)

نکته: دقت داشته باشید که سهم صاحب دستگاه در بانک های مختلف درصد متفاوتی را شامل میگردد.

برای افزایش درآمد خودپرداز چه کنیم؟

برای آنکه بهترین نتیجه یا همان افزایش درآمد را از خرید دستگاه خودپرداز خود داشته باشید، می بایست در اولین مرحله به سراغ انتخاب مکان مناسب جهت نصب دستگاه برآیید. در واقع این مکان بهتر است در جاهای شلوغ و پر رفت و آمد و مکان هایی که کاربران به برداشت وجه نقد زیادی نیاز دارند، انتخاب گردد.

بخوانید
راهنما خرید بهترین شارژر وایرلس + بهترین های 1402

 از طرف دیگر فاصله این خودپرداز تا خودپرداز دیگر از همین برند بانکی زیاد باشد تا افراد برای انجام تراکنش های خود ملزم به استفاده از خودپرداز شما باشند. دقت داشته باشید که هر چه مکان مورد نظر شلوغ تر باشد، تامین امنیت دستگاه و پول گذاری آن دشوارتر خواهد بود، لذا سعی کنید همواره برترین نکات امنیتی در خصوص نصب دوربین مداربسته و سایر موارد امنیتی را برای دستگاه لحاظ نمایید.

چگونگی محاسبه سود و درآمد دستگاه خودپرداز

بر اساس بخشنامه بانک مرکزی مبنی بر اعطای طرح خودپردازهای خارج از شعب، نسبت سود بین بانک عامل و صاحب دستگاه به نسبت مشخصی تقسیم خواهد گردید و در نهایت جمع این مبلغ در پایان هر ماه به حساب شخص و همچنین بانک مربوطه توسط بانک مرکزی واریز خواهد شد. به طور متوسط نسبت ها به صورت 60 به 40 به نفع صاحب دستگاه می باشد، اما با این وجود در بانک های مختلف این سهم ممکن است بین 50 تا 65 درصد متغیر باشد. میزان کارمزد حاصل از تراکنش های غیر نقدی نیز به صورت مبلغ ثابتی بوده که هر ساله بانک مرکزی با توجه به تورم موجود، این مبلغ را تغییر میدهد.

نوع تراکنشمیزان کارمزد
برداشت وجه نقد بابت هر 2 میلیون ریال14000 ریال
انتقال وجه4000 ریال
پرداخت قبض4000 ریال
شارژ تلفن همراه1500 ریال
دریافت موجودی1000 ریال

مزایا خرید خودپرداز از شرکت تهران خودپرداز

  • ارائه پشتیبانی قوی و 24 ساعته
  • آموزش کامل و رایگان هنگام نصب دستگاه
  • تحویل زودهنگام دستگاه
  • ارائه برترین خدمات پشتیبانی
  • ارائه دستگاه های به روز و با قیمت مناسب
  • دریافت سوییچ بانکی در کمترین زمان ممکن
  • ارائه مشاورات کامل و رایگان قبل، حین و پس از خرید خودپرداز
  • ضمانت تامین قطعات سخت افزاری دستگاه
بخوانید
خرید لپ تاپ اداری ارزان

نحوه تامین درآمد 6 تا 8 میلیونی با خرید دستگاه خودپرداز

در حال حاضر یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری در مبالغ خرد یا کلان و دریافت بدون شک و شبهه کارمزد و سود ناشی از آن، خرید و نصب دستگاه خودپرداز میباشد. با این روش علاوه بر تامین خدمات مورد نیاز کاربران مختلف در نقاط مختلف شهر، دارای سرمایه درگ ردشی خواهید بود که روز به روز بر مبلغ سرمایه شما افزوده خواهد شد.

به این ترتیب بدون نگرانی از هدر رفت سرمایه خود میتوانیدبه مدیریت سایر کارهای خود بپردازید. جهت کسب اطلاعات کامل برای خرید خودپرداز و نحوه درخواست و نصب آن با کارشناسان ما از طریق تماس با تلفن 09909044066 در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا